Dobrovolní hasiči

IČO – 49521799

Počet členů – 21

Registrační číslo SDH – 3206005

Vítáme Vás na internetových stránkách Sboru dobrovolných hasičů Březinka, Truskavna, Šemanovice.

Tyto stránky mají za úkol přiblížit dění v našem sboru,co se událo,co nás teprve čeká,co se nám povedlo ale i nepovedlo,je zde umístěna Fotogalerie s fotografiemi z akcí na kterých se podílíme ,z našich setkání,v záložce Ke stažení jsou věci které by se mohli hodit nejen členům sboru ale i návštěvníkům kteří sem pouze zavítají,v sekci Technika se dozvíte jakým vybavením disponujeme,v Historii sboru je popsána dochovaná minulost našeho spolku.…prostě si myslím že i když jsme sbor malý,určitě se toho u nás děje dost a tento web by Vám měl být nápomocen dozvědět se toho o nás a naší činnosti pokud možno co nejvíce.

Budeme rádi když sem zavítáte a hlavně když se sem budete rádi vracet,ať už jste pouhý  návštěvník,nebo člen našeho sboru.

Pokud máte jekékoliv návrhy,nápady co zlepšit,změnit,nejen na těchto stránkách ale i co se týká sboru samotného určitě nám napište,uděláme co nejvíc pro to,abychom Vám vyšli vstříc.

Stejně tak bych chtěl požádat všechny,kdo mají například fotografie,nebo nějaké písemnosti,články,dokumenty,které se vztahují jak k našemu sboru,tak i k obcím ve kterých působíme, z našich minulých akcí,oslav apod a chtěli by se o ně podělit s ostatníma tím že budou umístěny na tomto webu,nechť mě prosím kontaktují.Všechno samozřejmě  po okopírování v pořádku vrátím.

Aktuální seznam členů SDH Březinka